Lumbrokinaza — co to jest?

Zdecydowanie zdrowie powinno być naszym priorytetem każdego dnia, gdyż bez niego nie zrobimy nic. Aby dbać o siebie, należy zdrowo się odżywiać, jak również być aktywnym fizycznie. Ponadto, warto wspomagać się suplementami, które wspomogą naszą zróżnicowaną dietę. Pamiętajmy, że suplementy w żadnym wypadku nie są odpowiednikiem urozmaiconego jedzenia. Dlatego powinno się dbać o to, by zachować równowagę pomiędzy jednym a drugim. Codziennie spotykamy się z wieloma schorzeniami, które możemy zaobserwować u siebie, jak i u innych. Są one lekkie do przejścia lub bardzo uciążliwe i tępione lekami. Jednym z tych cięższych jest hiperkoagulacja. Co to jest? Jest to stan, w którym nasz organizm produkuje włókna fibrynowe znacznie szybciej, niż je rozkłada. W znaczeniu mniej profesjonalnym nazywa się to nadmierną krzepliwością krwi. Hiperkoagulacja to odłam zaburzeń krzepnięcia krwi, dlatego jest tak poważny. W niektórych przypadkach powoduje występowanie bardzo niebezpiecznych zakrzepów krwi. Nie jest to jednak koniec świata, gdyż jest coś, co świetnie potrafi pomóc przy takim schorzeniu, czyli Lumbrokinaza. W tym artykule przedstawimy, czym jest Lumbrokinaza, jakie jest jej działanie, jak i właściwości.

 

Lumbrokinaza — działanie i właściwości

Lumbrokinaza to grupa wysoce stabilnych enzymów fibrynolitycznych. Oznacza to, że ma ona silne działanie przeciwzakrzepowe. Nazwa pochodzi od robaka lumbricus rubellus. Jest to dżdżownica, z której czerpie się ową substancję. Rozcieńcza ona krew, zapobiegając tworzeniu się zakrzepów, lecz jej dawkowanie, jak i chęć użytkowania należy skonsultować z lekarzem. Lumbrokinaza została przebadana pod wieloma kątami i z tego wyciągnięto wiele ciekawych wniosków. Okazuje się, że związki pozyskiwane z tych małych zwierząt, charakteryzują się przeciwnowotworowym działaniem. Ponadto, chronią nas przed bakteriami, jak i grzybami. Jest to naprawdę ogromna ilość właściwości, przypadająca na zaledwie jedną substancję. Badania wykazały także, że Lumbrokinaza posiada selektywny wpływ na rak szyjki macicy. Zauważalne jest także silne działanie na raka płuc, jak i działanie przeciwnowotworowe.


Dżdżownicę od wielu lat skutecznie wspomagają chińską medycynę, nic więc dziwnego, że ten rodzaj leczenia trafił również do nas. Przykładowo, leczy się nimi choroby, takie jak astma, padaczka, wrzody, a nawet nadciśnienie. Nie tylko Chiny przyjęły strategię korzystania z naturalnych środków leczenia. W medycynie hinduskiej również odnajdziemy taki sposób leczenia, stosowany poprzez tworzenie wywarów z różnych gatunków dżdżownic. Pomagają one w schorzeniach, jak gorączka, ból żołądka, zaburzenia nerwowe. W innych krajach leczy się nimi zakażenia wirusowe, czy kamienie moczowe. 

 

Zaburzenia krzepliwości krwi

Jeśli chodzi o zaburzenia krzepliwości krwi, to możemy je zaobserwować podczas rozmaitych sytuacji. Mowa o nadmiernym krwawieniu w przypadku zadrapania, wyrwania zęba, miesiączki, czy innych zabiegów mogących prowadzić do gojenia się ran. W przypadku miesiączki nadmierny krwotok może być również mocnym objawem anemii. Wróćmy jednak do powodu stosowania Lumbrokinazy, czyli nieszczęsnej Hiperkoagulacji. 
 

Bowiem w najgorszych przypadkach może ona skutkować zakwaszeniem organizmu, brakiem energii do codziennego życia i silnym bólem. Może mieć także związek z powolną utratą funkcjonowania organów, co naprawdę jest alarmujące. Występuje ona często w parze z chorobami, takimi, jak stwardnienie rozsiane, borelioza, toczeń, czy nawet angina. Mierząc się z hiperkoagulacją, poza przyjmowaniem Lumbrokinazy, należy trzymać się konkretnej diety. Wykluczyć zdecydowanie powinniśmy smażone, tłuste dania, alkohol, słodycze, mąkę, skrajnie przyprawione posiłki, jak również napoje gazowane. Jest to kilka najważniejszych przykładów, lecz w celu ustalenia diety, należy skontaktować się z lekarzem.

 

Lumbrokinaza — podsumowanie

Z powyższego tekstu możecie wywnioskować, jak ważne jest badanie siebie, gdyż niepozorne dolegliwości mogą okazać się tymi bardzo poważnymi. Regularne badania krwi pomogą wykluczyć, bądź ujawnić zaburzenia związane z krwią. Nie zaszkodzi też regularne przyjmowanie żelaza. Lumbrokinaza jest bardzo skuteczną substancją, która w przypadku problemów z krzepliwością, może świetnie pomóc. Ponadto, ma działanie przeciwgrzybicze, przeciwbakteryjne i przeciwbakteryjne. Mówi się, że może mieć ona pozytywnie oddziaływać na układ sercowo-naczyniowy. Potrzebę, dawkowanie, stosowanie, jak i dietę podczas jej przyjmowania, należy skonsultować z lekarzem. Postaw na zdrowie swojej krwi i organizmu, zdecyduj się na Lumbrokinazę!

FAQ - PYTANIA I ODPOWIEDZI

Co to jest Lumbrokinaza?

Lumbrokinaza to grupa wysoce stabilnych enzymów fibrynolitycznych. Oznacza to, że wpływa ona silne działanie przeciwzakrzepowe. Ponadto, ma działanie przeciwgrzybicze, przeciwbakteryjne i przeciwbakteryjne.